Dnes je ten den, kdy obdarováváme všechny účastníky Do práce na kole 2017 malým dárkem za to, že pravidelně jezdí na kole!Středa 17. 5. 2017 si žádá mít soutěžní triko na sobě nebo aspoň při sobě! Nestyďte se a využijte této nabídky a užijte si krásný den klidně u všech našich partnerů za sebou! 🙂

Jako již tradičně vám nabízíme kafe na triko zdarma v pěti nejlepších kavárnách ve městě! Která je ta vaše nejoblíbenější? Vyberte si a nebo je vyzkoušejte všechny, ať máte porovnání!

Moc děkujeme našim dlouhodobým partnerům Kavárně Lanna u Dlouhého mostu, Klika kitchen, která od letošního roku nově také vaří výběrovou kávu – 100% arabicu z pražské pražírny La Bohéme, cyklo friendly kavárnám Café Datel v Piaristické a Široko Café v Široké ulici a bio kavárně Fér Café v České ulici. Vážíme si toho, co pro městskou cyklistiku děláte!

Letos však máme i pár nových partnerů, kteří se zapojili do kampaně a těmi jsou Hladový Vokno, který možná již brzy začnou s novou generací rozvozů jídel. Hladový Vokno dnes v obou svých provozovnách (v Kanovnické ulici a na začátku Lannovky) nabízí na triko ke každé objednávce druhý burger nebo bagetu zdarma dle vlastního výběru. To je fajn, ne?

Dárek dnes dostanete ke svému nákupu i v papírnictví Plojhar v Široké ulici. Běžte se podívat, co nabízí. Mají opravdu krásné produkty! A u kasy se nechte překvapit 🙂

A posledním novým partnerem jsou Klobouky K, taktéž v Široké ulici, kteří jsou výhradními prodejci designových klobouků Tonak, který mimochodem můžete i vyhrát a dostat na závěrečném večírku 31.5. Běžte se podívat a vyzkoušet klobouk. Garantují, že najdou klobouk na každou hlavu! Pokud se vám nechce čekat, kupte si ho rovnou kdykoliv v měsíci květnu. Po předložení soutěžního trička dostanete plošnou slevu 10%.

Akce na triko 2017 se koná již dnes 17.5.!
Štítky:        

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..