I letos se České Budějovice zapojí do celostátní soutěže Do práce na kole! Počtvrté náš spolek organizuje tuto soutěž, která je v ČB velmi oblíbená a počet účastníků každoročně roste. Letos máme již 461 přihlášených soutěžících a to do startu máme ještě necelý měsíc! Děkujeme. Letošní téma kampaně je, že na kole jezdí Profíci! Samozřejmostí je i loňská novinka – nadále můžete do práce i běhat, chodit či využívat jiné nemotorové dopravní prostředky.

I letos pro vás připravujeme velkou jarní cyklojízdu. Tentokrát bude až v květnu až v průběhu soutěže. Zvolili jsme tentokrát na jízdu víkend, abychom vyhověli všem, kterým všední den nevyhovuje. Rozhodli jsme se, že to budeme střídat. Příště tedy zas ve všední den po práci. Letos se připravte na neděli 14. 5. od 15:00 na Náměstí Přemysla Otakara II. Více detailů prozradíme již brzy na našem Facebooku v události.

V rámci kampaně nebude chybět samozřejmě ani akce Kafe na triko. Letos si budete moci vychatnat kávu zdarma ve vybraných kavárnách ve středu 17. 5. Sledujte náš web, Facebook a nebo záložku České Budějovice přímo na www.dopracenakole.cz pro více detailů.

Závěrečný večírek plánujeme letos udělat venku jako takový městský piknik přímo ve městě. Držte nám palce, snad se to povede tak, jak si to představujeme.

A pokud snad ještě nejste registrovaní, tak hurá na www.dopracenakole.cz! Registrace na poslední chvíli jsou zbytečně dražší.

Do práce na kole 2017
Štítky:        

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..