Druhý ročník soutěže Do práce na kole je tady! A letos ve vší parádě. Po úspěšném prvním ročníku jsme se rozhodli pokračovat v organizaci tohoto projektu. Už jste registrováni?

Do práce na kole ve vší parádě

Pokud se chcete přidat i vy, vytvoře v práci 2 až 5 členný team a zaregistrujte se na webu www.dopracenakole.net a přidejte se k více než 5000 účastníkům, kteří letos v květnu budou šlapat do práce v 21 městech České republiky. Více informací naleznete přímo na oficiálním webu. Registrace je možná do konce dubna. 1. května se poprvé šlápne do pedálů. Součástí kampaně bude i akce kafe na triko a další doprovodný program.

Letos akci podpořilo 27 partnerů, kterým srdečně děkujeme za jejich podporu. Jedná se o lokální i globální firmy a instituce v čele se statutárním městem České Budějovice, které dalo nad celou akcí záštitu, generálním partnerem Vysokou školu technickou a ekonomickou a hlavními partnery E.ON, Cyklospeciality, Plojhar, VZP a Jihočeskou univerzitou. Mockrát děkujeme. Společnými silami se nám podařilo získat ceny a poukázky pro soutěžící v celkové hodnotě 120 000 Kč, které předáme úspěšným účastníkům soutěže na závěrečném večírku 4. června v Café Klubu Slavie.

Druhý ročník Do práce na kole se blíží
Štítky:    

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..