6 komentářů u „Užitečné odkazy

 • 27.7.2014 (18:48)
  Trvalý odkaz

  Dobrý den, kolo mi bylo odcizeno v prosinci 2006 u Mercury centra ( na rohu Žižkova ulice a Nádražní ulice), bylo ve stojanu zamčené, nahlášeno PČR na nádraží, nenalezeno, barva světle fialová. Jinak je velice málo stojanů na kola a není kde zaparkovat, tak asi budeme chodit pěšky. A policie mi řekne, že si ho mám více hlídat, to máme ochránce co?

  Reagovat
  • 28.7.2014 (7:24)
   Trvalý odkaz

   Vloženo. S těmi stojayn je to u Mercury opravdu špatné… stejně tak u IGY. Zkusíme navázat společnou řeč, tak jak se nám to povedlo i s OC IGY. Děkujeme.

   Reagovat
 • 29.7.2014 (11:07)
  Trvalý odkaz

  Dobrý den,jezdím každý den na kole do práce trasu Pekárenská-Hrdějovice.
  V ulici A.Tragera jsem před její rekonstrukcí musela objíždět kanálové vpusti,protože byly dány mříže dírama po směru jízdy.Tak jsem se těšila,že po rekonstrukci bude konečně jízda touto ulicí bezpečnější a nebudu muset jezdit půl metru od kraje a tak se motat autům a busům do cesty na dost úzké silnici.
  Ale ejhle…Nějaký chytrý človíček nechal kryty kanálů v původním stavu,tak mi opět nezbývá,než se prát o místo na silnici se silnějším soupeřem.Jen doufám,že mě jen tak nepřepere :))Není moc příjemné,když vás předjíždějící auto lízne zrcátkem,protože se tam prostě musí nacpat. Spěchá!! Vždyť pro něj jsem jen kolař,který se tam plete.
  A ještě ke stezce za Hasičema.Ta se v zimě zásadně neudržuje,takže super náledí i pro pěší.
  Všem kolařům přeji šťastné dojetí do cíle ve zdraví

  Reagovat
  • 31.7.2014 (14:57)
   Trvalý odkaz

   Dobrý den,

   děkujeme za podnět. Určitě by to stálo zavést do nějakého dokumentu, podle kterého se komunikace staví, pokud takový je. Přejeme hodně najetých kilometrů bez nehod a kolizí!

   Lukáš Bajt

   Reagovat
 • 14.12.2017 (11:25)
  Trvalý odkaz

  Dobrý den.
  Prosím, v Suchém Vrbném byla dokončena cyklostezka směrem k lávce. Jsou na ní piktogramy, ale to nebrání několika majitelům aut, parkovat polovinou svých vozidel přímo na tomto piktogramu. Jedná se o starý nepoužívaný vjezd přímo naproti domu v ulici U Lávky 127. Stezka se na tomto místě stává velmi nebezpečnou. Městská policie zde může zasahovat dvakrát denně a není to nic platné. Není možné zde umístit betonové zábrany podélně tak aby zde nebylo možné parkovat? To by vyřešilo tento problém jednou provždy.
  14.12.2017

  Reagovat
  • 18.4.2018 (11:30)
   Trvalý odkaz

   Dobrý den,
   jezdil jsem okolo a aut jsem si tam všiml. Je tam situace pořád stejná nebo se to nějak vyřešilo? Zkusil bych podnět předat dále. Nicméně vjezd bude na pozemek SŽDC a nevím, zda by to podolili…

   Reagovat

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..