• Zadání cyklogenerelu
 • Pozice cyklokoordinátora alespoň na částečný úvazek
 • Diskuze a pravděpodobná realizace cyklopruhů v ulici Oskara Nedbala

A dále vyřešené cykloponděty:

2 komentáře u „Co se podařilo

 • 21.7.2014 (10:06)
  Trvalý odkaz

  Dobrý den.
  Vaší práce si nesmírně ceníme.
  Ve městě musí být první chodci, potom cyklisté a auta zde musí být na návštěvě. Bohužel naši političtí představitelé mají stále opačný názor. Prosím, zde jsou některé připomínky :
  Cyklo na pravém břehu Malše od Malého jezu – stále schází informační cedule o zákazu pobíhání psů na cyklostezce /každodenní problém/, není jasně vymezen či označen pruh na 50 let starém chodníku, takže chodci se pletou s cyklisty, na sjezdu u Modrého mostu stále parkují automobily /stačí jeden, dva sloupy či zákaz parkování řádně označen i na silnici/, lavičky u řeky v parku Dukelská, jsou špatně umístěné a to tak, že sedící mají nohy do cyklostezky, piktogramy kolem gymnázia jsou dávno nezřetelné. Přechod pro chodce a zároveň přejezd pro cyklisty v ulici Karla IV. je velmi nepatrně zvýšen, výsledek je ten, že 90 procent motoristů jezdí stále velmi rychle. Zde se jasně vlk nažral a koza zůstala celá – zcela vyhozené peníze.
  Přejeme sdružení CykloBudějovice hodně sil
  Píbr

  Reagovat
  • 22.7.2014 (8:12)
   Trvalý odkaz

   Dobrý den,

   děkujeme za Váš komentář! Podněty sdělím na příští cykloskupině. Některé jsme tedy už řešili… piktogramy (upozorním znovu a to nejen u gymnázia) a situaci u Modrého mostu (ta je složitější – měla zde navazovat stezka směrem k Maláku, ale má se zde dělat protipovodňové opatření. Navíc policie je proti výjezdu cyklistů do ulice…nepochopitelné…).

   Ještě jednou děkujeme a přeji hezký den!

   Lukáš Bajt

   Reagovat

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..