Další ročník této oblíbené soutěže nejen pro cyklisty, ale i pro chodce a běžce a vůbec všechny, kteří chtějí zažít v květnu svůj nejveselejší měsíc v zaměstnání! Pomůžete dopravě, sobě i životnímu prostředí. To je Win-Win situace!

do prace na kole 2019

Celkově již 9. ročník, v Budějovicích šestý, právě odstartoval. Registrace jsou spuštěny a pokud chcete nejlevnější členství, máte čas do konce března. Registrace je jednoduchá. Pokud se budete letos hlásit poprvé, klikněte na www.dopracenakole.cz, kde již naleznete registrační formulář. Utvořte s kolegy až pětičlenné týmy, zaregistrujte se a v květnu do práce pravidelně jezděte na kole, koloběžce, bruslích nebo běhejte či choďte pěšky. Letošní novinkou je pak i přidružená výzva Do školy na kole. Registrace je otevřena všem žákům a studentům od 13 let. Motivem tohoto ročníku je s nadsázkou nový druh člověka Homo Cykliens z „doby šlapací“.

Letos si klademe za cíl v Budějovicích registrovat 1000 účastníků! Budeme s tím tedy od vás potřebovat pomoci. Prosím sdílejte i mezi další zaměstanance, kteří dříve nesoutěžili nebo oslovte další dosud nezapojené firmy. Děkujeme! Budějovice si zasloží být na špičce českých měst v městské cyklistice! I tato čísla nám pomůžou změnit přemýšlení o cyklistech na radnici a zlepšení podmínek pro vás ve městě!

Samozřejmě hledáme i firemní partnery, kteří by nás v této kampani podpořili. Pokud si myslíte, že to dává smysl a chcete se zviditelnit, prosím ozvěte se nám. Moc rádi s vámi budeme blíže spolupracovat. Možností, jak nás podpořit nebo vaše zaměstnance je několik. Tou nejjednodušší je, zaplatit vašim zaměstnancům startovné v soutěži a tím je motivovat, aby to v květnu zkusili! Dále nabízíme 3 další stupně partnerství, které je dostupné pro každého. Samozřejmě budeme i rádi za věcné dary do soutěže, které budeme moci rozdat soutěžícím na závěrečném večírku. Zaujala vás výzva a přemýšlíte, zda do ní více zapojit své kolegy či zaměstnance ve vaší firmě nebo organizaci? Podívejte se na důvody proč se zapojit a výhody, které vám jako firmě může účast v Do práce na kole přinést.

Registrujte se do Do práce na kole 2019! A letos i Do školy na kole
Štítky:    

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..