Blíží se konec měsíce a s tím i tradiční slavnostní vyhlášení vítězů a předání cen soutěžícím. Letos je závěrečný večírek netradičně o trochu dříve než obvykle a to hned 31. 5. tedy hned poslední soutěžní den. Rozhodli jsme se pro to především z důvodu připojení této akce k již jiné konající se události a sousedské slavnosti v ulici Dr. Stejskala a Široké Posousedsku II. 

Letošní vyhlášení tedy bude koncipováno jako venkovní akce v centru města v Široké ulici před provozovnama našich partnerů kavárnou Široko, papírnictvím Plojhar a prodejnou klobouků Tonak – Klobouky K. Opět jsme pro vás připravili drobné občerstvení a doprovodný program a hlavně losování a předání hodnotných výher od našich partnerů. Akce začíná v 18:00. Předávání cen je naplánováno na 18:30. Již tradičně ceny mohou vyhrát pouze ti, kteří se osobně dostaví na tuto akci a nebo se dopředu omluví na náš email cyklo.budejovice@gmail.com do 30.5. Pokud budete mít chuť i čas, přijďte již dříve. V ulicích se toho bude dít plno již od 14:00. Více o Posousedsku II se dozvíte na jejich Facebook eventu.

Moc rádi bychom zde ještě poděkovali všem našim letošním partnerům akce Do práce na kole. Bez jejich pomoci by nebylo možné tuto akci v ČB koordinovat! Generálním partnerem je Vysoká škole technická a ekonomická, hlavními partnery pak EON, město České Budějovice a Jihočeská televize. Seznam všech partnerů je vidět níže! Mockrát děkujeme, že podporujete městskou cyklistiku!

 

Slavnostní vyhlášení vítězů Do práce na kole 2017 bude již 31. 5. v Široké ulici
Štítky:    

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..