5 komentářů u „Odkazy

 • 27.7.2014 (18:48)
  Trvalý odkaz

  Dobrý den, kolo mi bylo odcizeno v prosinci 2006 u Mercury centra ( na rohu Žižkova ulice a Nádražní ulice), bylo ve stojanu zamčené, nahlášeno PČR na nádraží, nenalezeno, barva světle fialová. Jinak je velice málo stojanů na kola a není kde zaparkovat, tak asi budeme chodit pěšky. A policie mi řekne, že si ho mám více hlídat, to máme ochránce co?

  Reagovat
  • 28.7.2014 (7:24)
   Trvalý odkaz

   Vloženo. S těmi stojayn je to u Mercury opravdu špatné… stejně tak u IGY. Zkusíme navázat společnou řeč, tak jak se nám to povedlo i s OC IGY. Děkujeme.

   Reagovat
 • 29.7.2014 (11:07)
  Trvalý odkaz

  Dobrý den,jezdím každý den na kole do práce trasu Pekárenská-Hrdějovice.
  V ulici A.Tragera jsem před její rekonstrukcí musela objíždět kanálové vpusti,protože byly dány mříže dírama po směru jízdy.Tak jsem se těšila,že po rekonstrukci bude konečně jízda touto ulicí bezpečnější a nebudu muset jezdit půl metru od kraje a tak se motat autům a busům do cesty na dost úzké silnici.
  Ale ejhle…Nějaký chytrý človíček nechal kryty kanálů v původním stavu,tak mi opět nezbývá,než se prát o místo na silnici se silnějším soupeřem.Jen doufám,že mě jen tak nepřepere :))Není moc příjemné,když vás předjíždějící auto lízne zrcátkem,protože se tam prostě musí nacpat. Spěchá!! Vždyť pro něj jsem jen kolař,který se tam plete.
  A ještě ke stezce za Hasičema.Ta se v zimě zásadně neudržuje,takže super náledí i pro pěší.
  Všem kolařům přeji šťastné dojetí do cíle ve zdraví

  Reagovat
  • 31.7.2014 (14:57)
   Trvalý odkaz

   Dobrý den,

   děkujeme za podnět. Určitě by to stálo zavést do nějakého dokumentu, podle kterého se komunikace staví, pokud takový je. Přejeme hodně najetých kilometrů bez nehod a kolizí!

   Lukáš Bajt

   Reagovat
 • 14.12.2017 (11:25)
  Trvalý odkaz

  Dobrý den.
  Prosím, v Suchém Vrbném byla dokončena cyklostezka směrem k lávce. Jsou na ní piktogramy, ale to nebrání několika majitelům aut, parkovat polovinou svých vozidel přímo na tomto piktogramu. Jedná se o starý nepoužívaný vjezd přímo naproti domu v ulici U Lávky 127. Stezka se na tomto místě stává velmi nebezpečnou. Městská policie zde může zasahovat dvakrát denně a není to nic platné. Není možné zde umístit betonové zábrany podélně tak aby zde nebylo možné parkovat? To by vyřešilo tento problém jednou provždy.
  14.12.2017

  Reagovat

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *